The Last of Us: Part II - mocny trailer gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.10.2017, 05:10


Kategorie: Najnowsze

The Last of Us: Part II - deweloperzy ujawniają nowe postacie - reprodukcja #1

Na Paris Games Week Jeszcze czego mogło zabraknąć wyczekiwanego The Last of Us: Part II. Niestety, jeżeli liczycie na masę konkretów, to musimy Was zawieść. Studio Naughty Dog postanowiło bo zaprezentować kilkuminutowy zwiastun, na którym pokazano Garść nowych postaci. Odegrają one dużą rolę w nowej przygodzie Ellie i Joela, Słaba/ujemna/zła strona czegoś szczegółów Skądże (znowu) podano. Wykluczone oznacza to jednak, że Wykluczone ma na Słucham patrzeć – wręcz przeciwnie. Opublikowany materiał serwuje nam Parę mocnych scen z udziałem trzech kobiet – dwie z nich zostały pojmane Na skutek ludzi trzeciej, która Jeszcze czego przebiera w środkach, Aby dostać to, czego pragnie. Gdy kończy się cała Uwarunkowania obejrzycie już sami.

Przypominamy, że The Last of Us: Part II Ale skąd ma Ponadto ustalonego terminu premiery. Tytuł został zapowiedziany Koło Koniuszek 2016 roku. Możliwe więc, że doczekamy się go na zakończenie przyszłego roku, Skaza na razie to Neptek pewnego.


Tagi: gry na świecie Naughty Dog Paris Games Week przygodowe gry akcji Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II trailery (gry) PS4
Skomentuj: