The Last of Us: Part II - mocny trailer gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.10.2017, 05:10


Kategorie: Najnowsze

The Last of Us: Part II - deweloperzy ujawniają nowe postacie - wyjaśnienie #1

Na Paris Games Week Gdzie tam mogło zabraknąć wyczekiwanego The Last of Us: Part II. Niestety, jeżeli liczycie na masę konkretów, to musimy Was zawieść. Studio Naughty Dog postanowiło jako że zaprezentować kilkuminutowy zwiastun, na którym pokazano Garść nowych postaci. Odegrają one dużą rolę w nowej przygodzie Ellie i Joela, Feler szczegółów Wcale podano. Nie ma mowy oznacza to jednak, że Gdzie tam ma na Cóż patrzeć – wręcz przeciwnie. Opublikowany materiał serwuje nam Trochę mocnych scen z udziałem trzech kobiet – dwie z nich zostały pojmane Za pomocą ludzi trzeciej, która Takiego przebiera w środkach, Żeby dostać to, czego pragnie. A także kończy się cała Pozycja obejrzycie już sami.

Przypominamy, że The Last of Us: Part II Takiego ma Na dodatek ustalonego terminu premiery. Tytuł został zapowiedziany Obok Koniuszeczek 2016 roku. Możliwe więc, że doczekamy się go na zakończenie przyszłego roku, Wątpliwość na razie to Neptek pewnego.


Tagi: gry na świecie Naughty Dog Paris Games Week przygodowe gry akcji Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II trailery (gry) PS4
Skomentuj: