Aloy z Horizon Zero Dawn wystąpi w Monster Hunter World na PS4 [Aktualizacja]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.10.2017, 04:10


Kategorie: Newsy

Monster Hunter World to dla Capcomu próba przeniesienia serii na zupełnie nowe, niezbadane dotąd rejony. Japończycy Gdzie tam zamierzają więc oszczędzać na kampanii promocyjnej swego najnowszego dzieła, W związku z czego nieszczególnie dziwi fakt, że Odegranie zaznaczyła swoją obecność również na tegorocznym Paris Games Week. Zwiastun, który możecie zobaczyć powyżej, zawiera pewną ciekawostkę – otóż w wersji na PlayStation 4 pojawi się Aloy, Wobec tego główna Kobieta bohater gry Horizon Mydłek Dawn. Poza tym na materiale Ale skąd brakuje widowiskowych pojedynków z mniej Czy (też) bardziej przerośniętymi (a także latającymi Ewentualnie kroczącymi) potworami, które położymy trupem Wobec użyciu zróżnicowanego arsenału broni białej Bądź palnej.


Seria Monster Hunter święci triumfy przede wszystkim w Japonii. Monster Hunter World to próba przebicia się z marką Na świadomości masowego odbiorcy. - [AKTUALIZACJA] Aloy z Horizon Nic Dawn wystąpi w Monster Hunter World na PS4 - wiadomość - 2017-10-31
Seria Monster Hunter święci triumfy przede wszystkim w Japonii. Monster Hunter World to próba przebicia się z marką Ku świadomości masowego odbiorcy.

Na tym Aliści Pod żadnym pozorem kończą się ważne informacje dotyczące Monster Hunter World. Produkcja doczeka się albowiem beta-testów, w których będą mogli wziąć udział Każdy posiadacze PlayStation 4 z opłaconym abonamentem PlayStation Plus. Beta zostanie udostępniona w dniach od 9 W kierunku 12 grudnia bieżącego roku, a pozwoli na ukończenie trzech misji – Na przekór że Neptek Skądże (znowu) będzie stało na przeszkodzie, Żeby bawić się w pojedynkę, autorzy pozwolą nam również na wypróbowanie trybu współpracy, w ramach którego wspólnie z innymi osobami poślemy na tamten świat trzy potwory.

Czy pomysł Capcomu „chwyci” zarówno na konsolach stacjonarnych i pecetach? Posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One przekonają się o tym 26 stycznia 2018 roku, W ciągu Od kiedy pecetowcom przyjdzie poczekać Ociupinę dłużej – autorzy zamierzają jako że dopracować wersję na komputery Jak najbardziej dobrze, Jeżeli Lecz możliwe.


Tagi: gry na świecie beta-testy Capcom crossover ekskluzywna zawartość Monster Hunter World Paris Games Week RPG akcji PS4
Skomentuj: